Rumored Buzz on درمان با بیو فیدبک

پژوهشگاه رویان تهران، قطب تحقیقاتی در سطح بین‌المللی است که تاکنون به دستاورد های مهمی در زمینه ناباروری دست یافته که برخی از آن ها عبارتند از :

دستگاه هم متناسب با سیگنال های دریافتی، بر روی یک مانیتور یک فایل (فیدبک) به صورت صوت ، عکس یا فیلم پخش می کند. نوع سیگنالهای دریافتی می تواند نرخ ضربان قلب ، نرخ تنفس، فشار خون ، دما و فعالیت امواج مغزی و فعالیت عضلات باشد .

چرا برخی از مراکز نوروفیدبک تهران نتیجه درمانی خوبی ندارند؟

به عنوان مثال، واکنش خود را در موقعیتی تصور کنید، که در یک خیابان تاریک راه می‌روید و صدای دویدن شخصی را می‌شنوید که به سمت شما می‌آید.

فرزند شما مقابل یک مانیتور قرار خواهد گرفت و قطعات فلزی جذب کننده امواج بر روی سر او قرار میگیرد. امواج مغزی دریافت شده و در دستگاه نوروفیدبک پردازش می شوند. حالا فرزند شما با تماشای امواج مغزی خودش بر روی صفحه نمایشگر می تواند به تنظیم و کنترل امواج به روشی که درمانگر می خواهد بپردازد.

بیوفیدبک یکی از گزینه‌هایی است که به شما کمک می‌کند کنترل بیشتری روی پاسخ‌ها و رفتارهای بدنی خود داشته باشید.

تغییرپذیری ضربان قلب – این روش ضربان قلب را اندازه می‌گیرد. از این روش در اضطراب، آسم، بیماری انسداد مزمن ریه و ضربان قلب نامنظم بکار می‌رود.

منبع: مرکز مشاوره روانشناسی ازدواج، خانواده و نوروفیدبک

مانند تست شاخص جریان، برای بایوفیدبک نیز برچسب هایی روی باسن و پایین تنه قرار داده می شوند تا ماهیچه های کف لگن مورد بررسی قرار بگیرند.

درمان با بیوفیدبک چگونه انجام می‌شود و چه مزایایی دارد؟

سلام وقتتون بخیر درمان با نورو فیدبک مبخواستم بپرسم این درمان برای سکته چشم هم کاربرد داره؟

مطالعه از روش‌های ‌روشن و مشخص برای اندازه‌گیری نتایج استفاده کرده‌است.

این نشانه از دستگاه بیوفیدبک، این موضوع را ثابت می‌کند. این نشانه‌ می‌تواند راهنمایی برای ورزش‌هایی باشد که به بیماران کمک می‌کند، بتوانند از اندام‌های خود دوباره استفاده کنند. شاید موضوع مهم این باشد که این بازخورد، بیماران را متقاعد می‌کند که اعضا آنها هنوز زنده هستند. این اطمینان خاطر، اغلب آنها را تشویق می‌کند که به تلاش خود ادامه دهند.

اخلاق و رفتارش با دیگران بهتر و با ثبات تر نسبت به قبل شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *